The Secret Circle rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Secret Circle rpg


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Домът на Каси
В дискотеката   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:40 pm by Каси Блейк

» Навътре в гората
В дискотеката   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:20 pm by Адам Конант

» Нашите приятели
В дискотеката   I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:47 pm by Каси Блейк

»  Гробището
В дискотеката   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 10:43 am by Clarisse la Rue

» Предложения
В дискотеката   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:18 am by Clarisse la Rue

» Търся си другарче за РП
В дискотеката   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:12 am by Рори-Деан Иванович Петров

» Търся си гадже
В дискотеката   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:09 am by Clarisse la Rue

» Флууд ^^
В дискотеката   I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 6:40 pm by Clarisse la Rue

» Какво ще направите ако се събудите до предишния?
В дискотеката   I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 6:19 pm by Адам Конант

Similar topics
    Изтегли еп.7 "Masked"
    В дискотеката   3938462O
    Top posters
    Каси Блейк
    В дискотеката   I_vote_lcapВ дискотеката   I_voting_barВ дискотеката   I_vote_rcap 
    Фей Чембърлейн
    В дискотеката   I_vote_lcapВ дискотеката   I_voting_barВ дискотеката   I_vote_rcap 
    Адам Конант
    В дискотеката   I_vote_lcapВ дискотеката   I_voting_barВ дискотеката   I_vote_rcap 
    Даяна Мийд
    В дискотеката   I_vote_lcapВ дискотеката   I_voting_barВ дискотеката   I_vote_rcap 
    Мелиса Глейсър
    В дискотеката   I_vote_lcapВ дискотеката   I_voting_barВ дискотеката   I_vote_rcap 
    Elena Salvatore ♥
    В дискотеката   I_vote_lcapВ дискотеката   I_voting_barВ дискотеката   I_vote_rcap 
    Рори-Деан Иванович Петров
    В дискотеката   I_vote_lcapВ дискотеката   I_voting_barВ дискотеката   I_vote_rcap 
    Kiara. ♫
    В дискотеката   I_vote_lcapВ дискотеката   I_voting_barВ дискотеката   I_vote_rcap 
    Катрин Пиърс ♥
    В дискотеката   I_vote_lcapВ дискотеката   I_voting_barВ дискотеката   I_vote_rcap 
    Clarisse la Rue
    В дискотеката   I_vote_lcapВ дискотеката   I_voting_barВ дискотеката   I_vote_rcap 
    Май 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    КалендарКалендар

     

     В дискотеката

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Фей Чембърлейн
    Admin
    Фей Чембърлейн


    Брой мнения : 117
    Join date : 10.10.2011
    Age : 27
    Местожителство : Чейс Харбър

    В дискотеката   Empty
    ПисанеЗаглавие: В дискотеката    В дискотеката   I_icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:52 pm

    В дискотеката   Home~uHn9HR~eatCyn_j
    Върнете се в началото Go down
    Elena Salvatore ♥
    Демон
    Elena Salvatore ♥


    Брой мнения : 12
    Join date : 24.10.2011
    Местожителство : Chace Harbert

    В дискотеката   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката    В дискотеката   I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 5:18 pm

    Омръзна ми това непрекъснато и приспивно лежане по цял ден.Това си беше дори по подтискаше от намирането на работа.А, това означаваше много!Не че беше толкова трудно да си намеря, просто всичките тезя хора ми лазеха по нервите, и всичко около мен, което ме заобикаляше, досадните колеги.Които не прекъснато плямпаха или някакви очилати и пъпчасали малоумици те сваляха непрекъснато.Изключих телевизора и се изтегнах на дивана.Затворих очи и се отпуснах.След секунди станах и тръгнаах към спалнята си.Огледах се и тръгнах към гардероба.Издърпах един кожен клин и една дълга, широка, бяла туника с графична щампа.На бързо се преоблякох и тръгнах към тоалетката си.Сложих малко спирала, пудра и гланц и тръгнах към коридора.Нахлузих едни черни сандали с високи токова и излязох от нас.Взех едно такси и тръгнах към дискотета "Фентази".Платих и наперено тръшнах вратата след себе си.Минах пред много хора след които трябваше да бъда и застанах най-одпред на редицата.Погледнах охраната и дори без да му въздействам той дръбна червената лента и ме пусна да мина.Чух зад себе си неодобрителни викове.Дихната ръка и им ппомахах със скрито послание "Да го духате!".
    Върнете се в началото Go down
    Елена Гилбърт
    Вампир
    Елена Гилбърт


    Брой мнения : 6
    Join date : 10.10.2011

    В дискотеката   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката    В дискотеката   I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 5:31 pm

    Да си Древен вампир имаше своите огромни привилегии,а именно това,че не са ти нужни каквито и да е документи,а просто въздействаш на останалите.Било то и вампири.
    Това градче ми изглеждаше странно още щом тръгнах по улиците му.От всякъде лъхаше някаква мистерия и имаше някой разхождащи се вещици и вещери.Гледах ги неодобрително,без да ми пука,че може да разберат каква съм и без това можех да ги убия без да са успели да кажат и една думичка от шантавите им заклинания.
    След като за по-малко от три часа се сдобих с прекрасно имение в което да живея,се заех да разопаковам нещата си.След още един час бях готова и си реших,че трябва да опозная новия град.Облякох се подобаващо за дискотека и тръгнах макар,че не знаех дали ще успея да я намеря.След дълго обикаляне по улиците стигнах и още отдалеч ми направи впечатление едно момиче,което си проправи път и пререди абсолютно всички.Усмихнах се,явно не само аз бях лошата в този град.И на мен не ми се чакаше за това ангелски се усмихнах на хората,които ме гледаха невъзмутимо докато минавах покрай тях и застанах пред човека,който ги пускаше вътре.Погледнах го в очите като мислено му въздействах и той ми се усмихна и кимна,пускайки ме навътре.
    Влязох с величествена походка спирайки на вратата,за да огледам навсякъде.Набелязвайки си още от сега няколко жертви,подходящи за вечеря,се запътих към бара.Бавно и елегантно се плъзнах на стола и погледнах секси момчето,което изпълняваше ролята на барман.
    -Нека да бъде уиски.
    Усмихнах му се леко изкусително и се завъртях с гръб към него,така че да мога да гледам цялата дискотека.
    Върнете се в началото Go down
    Elena Salvatore ♥
    Демон
    Elena Salvatore ♥


    Брой мнения : 12
    Join date : 24.10.2011
    Местожителство : Chace Harbert

    В дискотеката   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката    В дискотеката   I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 5:44 pm

    Човек като мен..Супер!Високо и хубаво момиче, с тъмна кода и очи.Дискретно се намести на един стол много близо до моя.Поръча си уиски и се обърна с гръб.Още една..кучка като мен.Незнам коя беше най-добрата част от това си кучка.Това, че всеки правеше това което аз кажа или това, че всеки го беше страх.Е не ми и пукаше!Беше важно, че на мен ми е добре а другите "Fuck off..and have a nice day!"..с това можех да ги изпратя/поздравя.Нищо друго не ми бе нужно.Придружено с ироничен поглед и жериозен тон, всеки който ми противоречеше се превръщаше в заплаха за мен и мишена, която лесно махах от пътя си.Взех бърбана си и тръгнах към онази симпатична особа на бара.
    -Хей..-казах наперено и вдигнах чашата.
    -Значи не съм само аз..-казах аз още по самоуверено и се усмихнах, макар и леко, но все пак.
    Върнете се в началото Go down
    Елена Гилбърт
    Вампир
    Елена Гилбърт


    Брой мнения : 6
    Join date : 10.10.2011

    В дискотеката   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката    В дискотеката   I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 5:58 pm

    Вниманието ми привлече онова момиче,което ми беше направило впечатление още и при влизането.Извъртях главата си,така че да я погледна.
    -Здравей.
    Обърнах се отново към бармана,който тъкмо ми поставяше питието пред мен.Взех го като отпих малка глътка и се обърнах към непознатата.Веднага разбрах какво имаше предвид,макар че не довърши изречението си.
    -Мда,не си само ти.Имаш си конкуренция.
    Подсмихнах се аз и вдигнах чашата си за поздрав и отново отпих от нея,като над ръба на чашата я наблюдавах.Имаше нещо мрачно в нея,а това усещах само около...демони.
    -Демон...интересно,мислех,че сте изчезнали.
    Подкачих я аз,като усмивката не слизаше от лицето ми.
    -Интересно...какво ли още ще срещна в това малко и на вид спокойно градче?
    Зададох сякаш на себе си този въпрос аз.
    Върнете се в началото Go down
    Elena Salvatore ♥
    Демон
    Elena Salvatore ♥


    Брой мнения : 12
    Join date : 24.10.2011
    Местожителство : Chace Harbert

    В дискотеката   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката    В дискотеката   I_icon_minitimeВто Окт 25, 2011 6:35 pm

    Конкуренция?Тази не ми е в категорията..това че лесно се ядовах не бе в нейна полза.Дори никак даже.И да последният пострадал от това беше само едно младо вампирче на около 400 години.Което остана без глава.Хвърлих й един злобен поглед - механично и несъзнателно.Отпих от чашата си и седнах на един стол.
    Хапливият й коментар ме издразни още повече.Демони - изчезнали!Тя пак не ми е в категорията!
    -Не..напълно плъзнали из планетата сме! - казах самодоволно и отново отпих солидна глътка от стъклената чаша.Огледах я още веднъж от горе до долу и очите ми пресвяткаха.Подпрях ръцете си на бара и се обърнах с лице към дансика пред нас.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    В дискотеката   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: В дискотеката    В дискотеката   I_icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    В дискотеката
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Входа на дискотеката

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    The Secret Circle rpg :: Чейс Харбър :: Дискотека "Fantasy"-
    Идете на: