The Secret Circle rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Secret Circle rpg


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Домът на Каси
Навътре в гората   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:40 pm by Каси Блейк

» Навътре в гората
Навътре в гората   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:20 pm by Адам Конант

» Нашите приятели
Навътре в гората   I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:47 pm by Каси Блейк

»  Гробището
Навътре в гората   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 10:43 am by Clarisse la Rue

» Предложения
Навътре в гората   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:18 am by Clarisse la Rue

» Търся си другарче за РП
Навътре в гората   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:12 am by Рори-Деан Иванович Петров

» Търся си гадже
Навътре в гората   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:09 am by Clarisse la Rue

» Флууд ^^
Навътре в гората   I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 6:40 pm by Clarisse la Rue

» Какво ще направите ако се събудите до предишния?
Навътре в гората   I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 6:19 pm by Адам Конант

Изтегли еп.7 "Masked"
Навътре в гората   3938462O
Top posters
Каси Блейк
Навътре в гората   I_vote_lcapНавътре в гората   I_voting_barНавътре в гората   I_vote_rcap 
Фей Чембърлейн
Навътре в гората   I_vote_lcapНавътре в гората   I_voting_barНавътре в гората   I_vote_rcap 
Адам Конант
Навътре в гората   I_vote_lcapНавътре в гората   I_voting_barНавътре в гората   I_vote_rcap 
Даяна Мийд
Навътре в гората   I_vote_lcapНавътре в гората   I_voting_barНавътре в гората   I_vote_rcap 
Мелиса Глейсър
Навътре в гората   I_vote_lcapНавътре в гората   I_voting_barНавътре в гората   I_vote_rcap 
Elena Salvatore ♥
Навътре в гората   I_vote_lcapНавътре в гората   I_voting_barНавътре в гората   I_vote_rcap 
Рори-Деан Иванович Петров
Навътре в гората   I_vote_lcapНавътре в гората   I_voting_barНавътре в гората   I_vote_rcap 
Kiara. ♫
Навътре в гората   I_vote_lcapНавътре в гората   I_voting_barНавътре в гората   I_vote_rcap 
Катрин Пиърс ♥
Навътре в гората   I_vote_lcapНавътре в гората   I_voting_barНавътре в гората   I_vote_rcap 
Clarisse la Rue
Навътре в гората   I_vote_lcapНавътре в гората   I_voting_barНавътре в гората   I_vote_rcap 
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Навътре в гората

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Фей Чембърлейн
Admin
Фей Чембърлейн


Брой мнения : 117
Join date : 10.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:49 pm

Едно тъмно и тихо място в което навсякъде се чуват песните на птиците.Много подходящо за отдих от шумния град,но само през деня.През нощта там се събират наркомани и всякакви други такива хора.
Върнете се в началото Go down
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 2:14 pm

Каси излезе от къщата. Погледнах към Даяна.
- Аз ще отида.
Изтичах отвън и се опитах да настигна Каси. Тя тръгна на някъде без да знае къде е.
- Каси,почакай!
Извиках,но тя не ми обърна внимание и засили тичането си. Разчитах на бързината си и се затичах още по-силно. Настигнах я и я хванах за ръката,така че да не можеше да се измъкне.
- Каси,не е толкова ужасно колкото си мислиш. Знаеш,че говорим истината. Сама каза,че ти се случват странни неща..... Искаш ли да ти покажа нещо?
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 4:08 pm

Естествено,че няма да ме оставят просто да си отида!
Усетих как Адам ме хвана,така че да не мога да се измъкна.
-Адам,пусни ме!
Опитах да извъртя ръката си и да я измъкна,но не се получи.
За момент се замислих над думите му...ами ако беше прав?
-Какво да ми покажеш?
Погледнах го леко учудено.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 8:55 pm

- Ще ти покажа какво можеш.
Огледах се около себи си и се чудех какво да измисля. Нещо,което ще я накара да не се страхува ами да харесва магията. Взех едно листо с капка върху него.
- Ето,вземи го.
Сложих листото и във ръката и.
- Затвори си очите.
Тя ме погледна с погледа ,,Няма начин",но го ноправи.
- Добре,сега се съсредоточи върху връзката ти с листото,след това как листото е свързано с водата и кажи: ,,Капка вода, лека като въздух." ....Повярвай го.
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 8:40 pm

-О,я стига!
Изхленчих аз и го погледнах недоверчиво.
-Това е налудничаво...
Промърморих си под носа,докато той постави листото на ръката ми.После ме накара да затворя очите си и аз присвих вежди и го погледнах странно.Въпреки това,нещо ме накара да го направя.
"Прави ме на луда."-помислих си аз,докато изричах думите.
-Капка вода, лека като въздух.Капка вода, лека като въздух.
Изчаках няколко секунди и леко отворих едното си око.Всичко беше повече от нормално.
-Е?Не виждам нищо свръхестествено.
Засмях се,като смеха ми все едно казваше "Ето!Видя ли!"
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 6:05 pm

Не се получаваше. Тя не вярваше във това,което казваше. Приближих се още малко до нея и хванах ръцете и несигурно и погледнах в очите и. Незнаех как,ще реагира и се надявах да не избяга.
- Кажи го отново.
Лека усмивка се появи на лицето ми,но бързо изчезна и затворих очите си. Тя въздъхна,но все пак го направи.
- Капка вода,лека като въздух. Капка вода,лека като въздух. Капка вода,лека като въздух.
Казахме го заедно и кагато отворих очи,не само тази капка в ръцете ни беше във въздуха. Всяка една капка около нас се беше вдигнала. Беше по лека от въздуха. Това се случваше за първи път. Усмихнах се и я погледнах.
- Красиво е.
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 2:21 pm

Намръщих се недоволно.Той не разбираше ли,че не става?!Това,което се опитваше да направи е малоумно!
И въпреки това го послушах,защото в гласа му имаше нещо,което ме подтикваше.Затворих очи и започнах да повтарям.
-Капка вода,лека като въздух.Капка вода,лека като въздух.
След няколко секунди отворих леко,очи очаквайки резултата да е все така никакъв,но изобщо не беше така.Пред очите ми имаше малка капка вода,която се носеше във въздуха.Огледах се около себе си - с другите капки беше станало абсолютно същото.
-Не е възможно...
Изрекох съвсем тихо аз,учудена и уплашена,да не би всичко това да свърши.Беше повече от красиво.
-Адам...не е възможно...
Погледнах го объркано и чак сега усетих колко близко сме един до друг.Беше прекалено изкушаващо...Видях как той леко приближава лицето си към моето и за момент се изкуших и притворих очи,очаквайки да усетя устните му,но в същото време се усетих,че не мога да го направя и рязко отворих очи.Дръпнах ръката си и всички капки изпопадаха по земята.
-Не!
Изрекох малко по-силно от колкото беше нужно и се отдалечих от него.Направих няколко крачки назад,след това още няколко,докато продължавах да го гледам уплашено.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 1:40 pm

- Невероятно е.
Казах го докато гледах в уплашените и очи. Бяхме толкова близо,усещах аромата и,усетих дъхът и. Отново изпаднах във това чувство,сякаш никой друг не съществува. Тя се отдръпна рязко и всичко капки паднаха.
- Каси,повярвай го. Ти си една от нас...Знам,че ще ти трябва време,но не е толкова зле. Сега със теб силите ни са много по големи. Пък и е хубаво да знаеш,че си част от неща специално..
Усмихнах и се и отново пристъпих една крачка напред,като скъсих леко разстоянието между нас,но не бях сигурен в движенията си.
- Моля те,остани. Ще се научим да владеем силите си...когато се обвържем.
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:25 pm

Гледах го объркано.От една страна все още ме владееше онова чувство от преди малко...да искам да усетя устните му върху своите,но от друга страна разума ми крещеше да не слушам желанието си,че правя грешка.
-Обвързване?
Смръщих вежди,доволна,че мога да отклоня мислите си в друга посока.
-Какво е това?
Все още в главата ми беше хаос.Не исках да повярвам,че съм...вещица.Дори да си го помисля беше малоумно!Вещица?!Сериозно!?Това го има само в приказките с които се плашат децата...а и трябва да имам метла.
Тръснах главата си недоволно.Какви простотии ми минавах през главата?Това е абсурдно.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 11:25 pm

- Когато кръгът е пълен,можем да се обвържем. Това значи,че ще можем да контролираме силите си ,които в момента са много силни.
Отделих погледа си от очите и и погледнах около нас. Капките все още бяха във въздуха.
- Каси,нужна си ни.
Върнах погледа си към очите и,погледнах устните и...Какво ми ставаше? Сърцето ми започваше да тупти по-бързо и усещах как лицето ми се приближаваше към нейното. Не трябваше да го правя. Случва ми се за 2ри път. Господи,какво ми става? Въпреки всички тези мисли не спирах да си приближавам до устните и.
- Повярвай ми.
Казах го,и затворих очите си. Тогава бях толкова близо до нея.
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 5:26 pm

-Спри да говориш в множествено число сякаш съм една от вас!
Повиших леко тон аз,намръщвайки му се.
-Аз не съм...
Дали не съм от тях?Това,което стана преди малко...
-Дори и да съм като вас,това не означава,че ще правя каквото ми кажете,само защото не знам какво става!
Скръстих сърдито ръцете си пред гърдите ми.
Забелязах,че той отново се приближава към мен и сякаш цялото ми тяло блокира.Не можех да го отблъсна,не можех да кажа нищо,да направя нищо...Думите му отекваха в главата ми.
Повярвай ми.
Да повярвам на какво?На това,че съм вещица...или на това,че изпитвам неудържимо привличане към него?
-Не е правилно...
Прошепнах съвсем тихо аз със затвори очи,усещайки парещия му дъх върху кожата си.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 11:39 am

Замръзнах на място с копнежа,който ме караше да продължа и да я целуна,но не го направих. Просто стоях така и не помръдвах. Тя беше права...какво си мислех? Отворих очите си и се отдръпнах назад.
- Извинявай...
Казах аз и я погледнах сериозно.
- Знам,че всичко това ти звучи странно и не можеш да повярваш,но трябва да осъзнаеш,че всички ние сме специални. Можем неща,които другите не могат...Можем да помогнем на много хора и това ни прави специални.
Леко се усмихнах,като продължавах да се опитвам да я убедя в това,което е.
- Не можеш да го избегнеш Каси...Ще продължават да ти се случват странни неща. Само ние можем да ти помогнем...
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 11:50 am

Бях му благодарна,че намери сили и се отдръпна иначе как щях после да погледна Даяна в очите?
-Може би си прав...
Примирих се аз,защото разума ми все още беше замъглен.
-Но съм уплашена.Уплашена съм от това,че не знам нищо.Някой друг освен ние знае ли за кръга?Родители?Настойници?Трябва ли да кажа на някой или...
Поклатих глава.
-Съжалявам за много въпроси,но просто в момента в главата ми е една голяма каша и трябва да се преборя и да свикна с тази мисъл.Също така...ами ако се ядосам и използвам силата си за нещо лошо?
Срещнах погледа му.Имах чувството,че от очите,от думите,от позата ми струи несигурността,която изпитвах в душата си и която не можех да преодолея.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 12:15 pm

Знаех как се чувства в този момент. Приближих се до нея и я прегърнах,като почуствах облекчение.
- Никой не трябва да разбира за нас. Абсолютно никой. Не трябва да казваш дори на баба си...Напълно възможно е да използваш силите си в неправилна посока,затова ни е необходимо обвързването. С него ще можем да контролираме силити си.
Обвих ръцете си около нея и я погалих по косата.
- Можеш да ме питаш каквото поискаш. Спокойно.
Пуснах я и я погледнах в очите с лека успокоителна усмивка. Ръцете ми все още бяха на раменете и.
- Искаш ли да те закарам у вас да си разясниш мислите?
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 12:25 pm

Чувствах се толкова добре,когато ме прегръщаше.Усещах,че мога да му се доверя,мога да споделя всичко с него и знаех,че ще ме разбере.
-Ще е трудно да не й кажа,защото тя ме познава добре и ще види промяната,но...ще се опитам.
Усмихнах се леко.
-И да...благодаря ти.Определено вкъщи,ще ми е по-лесно да осмисля всичко,а и започна да става студено.
Отдръпнах се от него и разтрих ръцете си,оглеждайки се.
-Само,че не съм сигурна,че ще можем да се измъкнем от тук.
Огледах се на всички посоки,но не си спомних от къде бях дошла.Май се бяхме изгубили...
-Кажи ми,че познаваш добре гората,моля те!
Погледнах го миличко аз и се разсмях.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:20 pm

- Права си,изгубихме се.
Засмях се и тръгнах на една посока.
- Хайде,знам къде е пътя.
Усмихнах се. Свалих якето от гърба си и го сложих около раменете и.
- Ето,вземи го.
Стигнахме до колата и запалих двигателя. Пуснах парното и тръгнах към къщата на Каси.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Навътре в гората   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Навътре в гората    Навътре в гората   I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Навътре в гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Secret Circle rpg :: Чейс Харбър :: Гората-
Идете на: