The Secret Circle rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Secret Circle rpg


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Домът на Каси
Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:40 pm by Каси Блейк

» Навътре в гората
Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:20 pm by Адам Конант

» Нашите приятели
Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:47 pm by Каси Блейк

»  Гробището
Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 10:43 am by Clarisse la Rue

» Предложения
Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:18 am by Clarisse la Rue

» Търся си другарче за РП
Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:12 am by Рори-Деан Иванович Петров

» Търся си гадже
Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:09 am by Clarisse la Rue

» Флууд ^^
Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 6:40 pm by Clarisse la Rue

» Какво ще направите ако се събудите до предишния?
Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 6:19 pm by Адам Конант

Изтегли еп.7 "Masked"
Къщата на семейство Чембърлейн 3938462O
Top posters
Каси Блейк
Къщата на семейство Чембърлейн I_vote_lcapКъщата на семейство Чембърлейн I_voting_barКъщата на семейство Чембърлейн I_vote_rcap 
Фей Чембърлейн
Къщата на семейство Чембърлейн I_vote_lcapКъщата на семейство Чембърлейн I_voting_barКъщата на семейство Чембърлейн I_vote_rcap 
Адам Конант
Къщата на семейство Чембърлейн I_vote_lcapКъщата на семейство Чембърлейн I_voting_barКъщата на семейство Чембърлейн I_vote_rcap 
Даяна Мийд
Къщата на семейство Чембърлейн I_vote_lcapКъщата на семейство Чембърлейн I_voting_barКъщата на семейство Чембърлейн I_vote_rcap 
Мелиса Глейсър
Къщата на семейство Чембърлейн I_vote_lcapКъщата на семейство Чембърлейн I_voting_barКъщата на семейство Чембърлейн I_vote_rcap 
Elena Salvatore ♥
Къщата на семейство Чембърлейн I_vote_lcapКъщата на семейство Чембърлейн I_voting_barКъщата на семейство Чембърлейн I_vote_rcap 
Рори-Деан Иванович Петров
Къщата на семейство Чембърлейн I_vote_lcapКъщата на семейство Чембърлейн I_voting_barКъщата на семейство Чембърлейн I_vote_rcap 
Kiara. ♫
Къщата на семейство Чембърлейн I_vote_lcapКъщата на семейство Чембърлейн I_voting_barКъщата на семейство Чембърлейн I_vote_rcap 
Катрин Пиърс ♥
Къщата на семейство Чембърлейн I_vote_lcapКъщата на семейство Чембърлейн I_voting_barКъщата на семейство Чембърлейн I_vote_rcap 
Clarisse la Rue
Къщата на семейство Чембърлейн I_vote_lcapКъщата на семейство Чембърлейн I_voting_barКъщата на семейство Чембърлейн I_vote_rcap 
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Къщата на семейство Чембърлейн

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Фей Чембърлейн
Admin
Фей Чембърлейн


Брой мнения : 117
Join date : 10.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 7:45 pm

.
Върнете се в началото Go down
Даяна Мийд
Член на Тайният кръг
Даяна Мийд


Брой мнения : 49
Join date : 10.10.2011
Age : 26
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 7:56 pm

По пътя за нас както и си бях наумила минах през дома на Фей.Почуках на вратата и изчаках.След момент ми отвори г-жа Чембърлейн.
- Здравейте г-жо Чембърлейн.Фей у дома ли е?
- Може ли да говоря с нея?!
Запитах аз учтиво с усмивка.След секунки на вратата се появи Фей.Аз въздъхнах дълбоко.Фей обичаше винаги всичко да става със зло и злополуки.Ахх.. защо беше такава?!
Върнете се в началото Go down
Фей Чембърлейн
Admin
Фей Чембърлейн


Брой мнения : 117
Join date : 10.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 8:01 pm

След като си тръгнах от кафенето се прибрах направо в нас и се качих в стаята си.Малко след това чух,че някой позвъня на вратата,но не обърнах внимание.Когато майка ми ме повика разбрах,че е дошла Даяна.Много ясно как си мислех,че този път ще мине просто така.Когато излезнах отвън на вратата я затворих за по-сигурно.
-Какво има?!
Погледнах я и скръстих ръцете пред гърдите.
Върнете се в началото Go down
Даяна Мийд
Член на Тайният кръг
Даяна Мийд


Брой мнения : 49
Join date : 10.10.2011
Age : 26
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 8:06 pm

Фей затвори врататa, предполагам за по-сигурно.За да не чуе разговора ни майка и.Тя скръсти ръце и ме попита какво има.
- И питаш?!
Повдигнах вежди.
- Ти подпали колата на Каси!
- Нали се разбрахме да не прибързваме да и кажем за силите и!
Погледнах я сериозно.
Върнете се в началото Go down
Фей Чембърлейн
Admin
Фей Чембърлейн


Брой мнения : 117
Join date : 10.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 6:54 pm

Доближих се малко по-близо до нея.
-Да,аз бях и какво?!
Погледнах я като присвих очи.
-Време е да разбере каква е!
Наклоних леко глава и превъртях очи.

Върнете се в началото Go down
Даяна Мийд
Член на Тайният кръг
Даяна Мийд


Брой мнения : 49
Join date : 10.10.2011
Age : 26
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 6:58 pm

Тръснах глава отрицателно.Тя беше непоправима!
- Фей мисля, че вече говорихме по въпроса!
- Няма да казваме нищо на Каси, трябва да изчакаме!Ще и дойде много, а и сега след като майка и почина!
Погледнах я сериозно.
Върнете се в началото Go down
Фей Чембърлейн
Admin
Фей Чембърлейн


Брой мнения : 117
Join date : 10.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 7:03 pm

-Ъх...добре,добре.
Въздъхнах.
-Но вече е време според мен да и кажем.
Отново я погледнах.
-И да знаете,че ако не го направим скоро,аз ще се погрижа!
Мисля,че знае какво исках да кажа с това.

Върнете се в началото Go down
Даяна Мийд
Член на Тайният кръг
Даяна Мийд


Брой мнения : 49
Join date : 10.10.2011
Age : 26
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 7:12 pm

- Вече е врeме да и кажем?!Фей ти чуваш ли се за бога?!Каси дойде преди няколко дена в града и още преживява смърта на майка и. А ти искаш да и кажем: ''хей здрасти ти си вещица.''
Гледах направо глупаво.Не найстина Фей беше просто...
- И не няма нужда ти да и казваш!Познавам твоя ''хубав'' подход за казване на такива работи!
- Ще стане по моя начин Фей!
Доближих се до нея и я погледнах сериозно.
- Сриозна съм Фей!Не ме предизвиквай!
Върнете се в началото Go down
Фей Чембърлейн
Admin
Фей Чембърлейн


Брой мнения : 117
Join date : 10.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 7:17 pm

-Добре.Нека видим твоя начин!
Ще видим колко време ще и трябва и я предупредих,че ако не го направи скоро,аз ще го направя...
-Има ли нещо друго?!
Повдигнах вежди.
Върнете се в началото Go down
Даяна Мийд
Член на Тайният кръг
Даяна Мийд


Брой мнения : 49
Join date : 10.10.2011
Age : 26
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 7:29 pm

Тя сякаш просто не ме слушаше!Щом си е намислила начин просто няма начин да я разубедиш!За нейно съжеление аз нямаше да се предам така лесно!Фей трябваше да се научи, че не всичко ще става със зло!
- Няма нищо друго!
- Лека вечер Фей!
Погледнах Фей като повдигнах вежди.После си тръхнах.
Върнете се в началото Go down
Фей Чембърлейн
Admin
Фей Чембърлейн


Брой мнения : 117
Join date : 10.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 7:34 pm

Тя ме познава много добре и знае,че щом си наума нещо го правя.
-Добре.
Обърнах се и тръгнах да отварям вратата,когато тя ми пожела лека вечер.
-И на теб,Даяна!
Влезнах вътре и се качих отново в стаята си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на семейство Чембърлейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Чембърлейн   Къщата на семейство Чембърлейн I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на семейство Чембърлейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Secret Circle rpg :: Чейс Харбър :: Домовете-
Идете на: