The Secret Circle rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Secret Circle rpg


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Домът на Каси
Изоставената къща I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:40 pm by Каси Блейк

» Навътре в гората
Изоставената къща I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:20 pm by Адам Конант

» Нашите приятели
Изоставената къща I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:47 pm by Каси Блейк

»  Гробището
Изоставената къща I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 10:43 am by Clarisse la Rue

» Предложения
Изоставената къща I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:18 am by Clarisse la Rue

» Търся си другарче за РП
Изоставената къща I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:12 am by Рори-Деан Иванович Петров

» Търся си гадже
Изоставената къща I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:09 am by Clarisse la Rue

» Флууд ^^
Изоставената къща I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 6:40 pm by Clarisse la Rue

» Какво ще направите ако се събудите до предишния?
Изоставената къща I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 6:19 pm by Адам Конант

Изтегли еп.7 "Masked"
Изоставената къща 3938462O
Top posters
Каси Блейк
Изоставената къща I_vote_lcapИзоставената къща I_voting_barИзоставената къща I_vote_rcap 
Фей Чембърлейн
Изоставената къща I_vote_lcapИзоставената къща I_voting_barИзоставената къща I_vote_rcap 
Адам Конант
Изоставената къща I_vote_lcapИзоставената къща I_voting_barИзоставената къща I_vote_rcap 
Даяна Мийд
Изоставената къща I_vote_lcapИзоставената къща I_voting_barИзоставената къща I_vote_rcap 
Мелиса Глейсър
Изоставената къща I_vote_lcapИзоставената къща I_voting_barИзоставената къща I_vote_rcap 
Elena Salvatore ♥
Изоставената къща I_vote_lcapИзоставената къща I_voting_barИзоставената къща I_vote_rcap 
Рори-Деан Иванович Петров
Изоставената къща I_vote_lcapИзоставената къща I_voting_barИзоставената къща I_vote_rcap 
Kiara. ♫
Изоставената къща I_vote_lcapИзоставената къща I_voting_barИзоставената къща I_vote_rcap 
Катрин Пиърс ♥
Изоставената къща I_vote_lcapИзоставената къща I_voting_barИзоставената къща I_vote_rcap 
Clarisse la Rue
Изоставената къща I_vote_lcapИзоставената къща I_voting_barИзоставената къща I_vote_rcap 
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Изоставената къща

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:30 pm

Изоставената къща 3963912H
Тук членовете на кръга се събираха,защото се чувстваха в безопасност.Макар,че отвън изглеждаше изоставена и в лошо състояние,от вътре къщата е в значително по-добро състояние и навсякъде из стаите има отвари,билки и всичко необходимо на вещерите и вещиците.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:11 pm

Бях леко казано доста объркана от внезапното желание на Адам да ме заведе някъде и не бях сигурна дали искам да го последвам и дали мога да му вярвам,но като се замисля колко неща ми се случиха днес...тръгнах с него.
През целия път не се осмелих да го попитам къде отиваме,но когато започна да навлиза в гората вече леко се изплаших.
-Адам,къде отиваме?
Преглътнах и попитах аз,но той отново замълча.Поех си дълбоко въздух и си казах да се успокоя.По едно време колата спря и продължихме пеша.Не след дълго пред нас се разкри някаква доста стара къща и щом я видях ледени тръпки преминаха през тялото ми.
-Какво е това място?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:25 pm

- Спокойно,няма да те нараня.
Спрях за да и кажа тези неща преди да се е стреснала и да е избягала.
- Хайде,довери ми се.
Усмихнах се лекичко. Незнаех как ще реагира,но Даяна знаеше как да и обясни по по-приятен начин. Надявах се вече да са там за да не се налага да ги чакаме.
Върнете се в началото Go down
Фей Чембърлейн
Admin
Фей Чембърлейн


Брой мнения : 117
Join date : 10.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:34 pm

Седях си в стаята и слушах музика,докато по едно време не получих СМС от Адам,когато го прочетох се изумих.Все пак до сега не искаха да й кажат,че е вещица.Какво стана?Няма значение.
Бързо си взех якето.Качих се в колата и тръгнах към къщата,в която се събираме.Когато стигнах там все още нямаше никой.Е,явно съм първа...Седнах и ги зачаках като си играех с един кичур от косата ми.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Глейсър
Член на Тайният кръг
Мелиса Глейсър


Брой мнения : 23
Join date : 24.10.2011

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 7:43 pm

Получих СМС,че трябва да отида в Изоставената къща.Качих се в колата и се забързах.След 10 минути бях пред къщата и влязох набързо.Там бяха почти всички.
-Хей,какво става?-недоумявах.Единственото което знаех,е че е спешно.Но когато забелязах,че Каси е тук се досетих защо сме събрали.Но дали Каси го осъзнаваше.Погледнах Фей,тя още от началото искаше да й каже но другите не й позволиха.Облегнах се на стената и се замислих.Гледах Каси и колко недоумяващ поглед имаше.
Върнете се в началото Go down
Даяна Мийд
Член на Тайният кръг
Даяна Мийд


Брой мнения : 49
Join date : 10.10.2011
Age : 26
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 8:11 pm

Получих СМС от Адам пишеше да отида в изоставената къща веднага!Имах някакво предчуствие, че беше за Каси... Качих се нa колата и тръгнах.След 15 минути бях там.Влязох в къщата и видяx, че всички сме се събрали.Адам гледаше притеснено, Фей беше повдигнала вежди и беше нетърпелива, Мелиса се бе подпряла на стената, а Каси гледаше с недоумяващ поглед.Реших да карам на право, нo и същевременно бавно за да може да възприеме всичко.
- Виж Каси знам, че това което ще чуеш ще ти се стори странно, но е истина!
- Всички ние включително и ти сме различни от другите!
Въздъхнах дълбоко.Не исках нещата да се объркат не и сега когато можехме да имаме цялостен кръг.
Върнете се в началото Go down
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 8:50 pm

Влязохме вътре и там беше само Фей. Не след дълго дойдоха и Мелиса и Даяна. Каси беше объркана. Незнаех как да и го обясня. Даяна започна.Каза,че сме по-различни от останалите.
- Помниш ли когато колата ти се запали?
Какъв тъп въпрос. Това се случи преди няколко часа,как няма да помни.
- Не беше случайност. Звучи налудничево,знам,но такава е истината. Не реагирай твърде остро. Ще ти обясним всичко.
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 9:29 pm

Влязохме в къщата,а аз все повече се чувствах странно.В една от стаите бяха Даяна с още две момичета,които не познавах.Даяна и Адам започнаха да говорят още по-объркващи неща,а аз ги гледах неразбиращо.
-Добре...спрете да се държите с мен сякаш съм малко дете!Какво става?Мога да го понеса.
Заявих твърдо аз и скръстих ръцете си пред гърдите ми.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Фей Чембърлейн
Admin
Фей Чембърлейн


Брой мнения : 117
Join date : 10.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 8:34 am

-Ох,хайде изплюйте камъчето вече!
Превъртях очи и станах и отидох до Каси.
Явно аз ще трябва да й го кажа,те само увъртат.
-Ти си вещица!
Започна да ме гледа изплашено.
-Чистокръвна вещица!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Глейсър
Член на Тайният кръг
Мелиса Глейсър


Брой мнения : 23
Join date : 24.10.2011

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 8:41 am

Е,по не на Фей на и липсваше самоувереност.Поне тя и го каза,без да овърта и да се чуди как да й го каже.Тя просто застана пред Каси и и го каза за секунди.А другите гледаха и не доумяваха,как така и го каза.
-С теб кръгът ни е пълен.С теб сме по силни.-усмихнах се аз и се приближих.А Каси още недоумяваше какво и беше съобщила Фей туко що.Виждах как изражението на Даяна,е някак ядосано.Защото Фей нямаше задръжки и каза всичко,а те се чудеха как да й го съобщят.
Върнете се в началото Go down
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 9:01 am

Фей застана пред Каси и и го каза директно. Сега вече Каси ще полудее. Отстрани изглеждаме като някои луди.
- Каси,знам как звучи,но предците ни са част от завет,който съществува от 1692година.
Поясних и,като всеки момент очаквах да побегне.
- Майка ти също е била вещица,както и нейната майка....
Усмихнах се.
- Както каза Мелиса,ти запълваш кръга ни и с теб сме по-силни. Сега можем да правим само прости магии.
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 10:14 am

Добре,тези наистина бяха луди!
-Вие сте луди!
Извиках аз и започнах да отстъпвам назад,но някой беше зад мен и се блъснах в него.Когато се обърнах това беше Даяна.
-Побъркани сте!Това е невъзможно!Баба ми не е вещица!Нито майка ми...изобщо вещици не съществуват!
Започнах да клатя отрицателно глава.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 10:30 am

- Каси,трябва да ни повярваш.
Пристъпих една крачка към нея.
- Как иначе би си обяснила подпалването на колата ти? Ами крушката която изгърмя,без дори да е запалена? Сигурен съм,че не е само това. Това е истината,Каси.
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitimeСъб Окт 29, 2011 12:36 pm

Продължавах да клатя отрицателно глава.
-Вие сте ненормални!Оставете ме намира!
Разкрещях се аз и избягах от стаята,а по-късно и от къщата.Не знаех къде отивам,нито как ще стигна до колата,но просто...трябваше да се махна от тук!Тези бяха напълно луди и се опитваха и мен да изкарат такава.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изоставената къща
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Secret Circle rpg :: Чейс Харбър :: Гората-
Идете на: