The Secret Circle rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Secret Circle rpg


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Домът на Каси
Паркинга       I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:40 pm by Каси Блейк

» Навътре в гората
Паркинга       I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:20 pm by Адам Конант

» Нашите приятели
Паркинга       I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:47 pm by Каси Блейк

»  Гробището
Паркинга       I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 10:43 am by Clarisse la Rue

» Предложения
Паркинга       I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:18 am by Clarisse la Rue

» Търся си другарче за РП
Паркинга       I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:12 am by Рори-Деан Иванович Петров

» Търся си гадже
Паркинга       I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:09 am by Clarisse la Rue

» Флууд ^^
Паркинга       I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 6:40 pm by Clarisse la Rue

» Какво ще направите ако се събудите до предишния?
Паркинга       I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 6:19 pm by Адам Конант

Изтегли еп.7 "Masked"
Паркинга       3938462O
Top posters
Каси Блейк
Паркинга       I_vote_lcapПаркинга       I_voting_barПаркинга       I_vote_rcap 
Фей Чембърлейн
Паркинга       I_vote_lcapПаркинга       I_voting_barПаркинга       I_vote_rcap 
Адам Конант
Паркинга       I_vote_lcapПаркинга       I_voting_barПаркинга       I_vote_rcap 
Даяна Мийд
Паркинга       I_vote_lcapПаркинга       I_voting_barПаркинга       I_vote_rcap 
Мелиса Глейсър
Паркинга       I_vote_lcapПаркинга       I_voting_barПаркинга       I_vote_rcap 
Elena Salvatore ♥
Паркинга       I_vote_lcapПаркинга       I_voting_barПаркинга       I_vote_rcap 
Рори-Деан Иванович Петров
Паркинга       I_vote_lcapПаркинга       I_voting_barПаркинга       I_vote_rcap 
Kiara. ♫
Паркинга       I_vote_lcapПаркинга       I_voting_barПаркинга       I_vote_rcap 
Катрин Пиърс ♥
Паркинга       I_vote_lcapПаркинга       I_voting_barПаркинга       I_vote_rcap 
Clarisse la Rue
Паркинга       I_vote_lcapПаркинга       I_voting_barПаркинга       I_vote_rcap 
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Паркинга

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:09 pm

Тук се намира паркинга пред кафенето.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:12 pm

Тъкмо,когато поисках да запаля колата,от капака започна да излиза дим.Ама какво ставаше...?!Опитах се да отворя вратата,но тя се оказа заключена.Постепенно започнах да осъзнавам в какъв капан се намирах.
-Помощ!!!
Извиках аз,но поради дима,който постепенно навлизаше в колата започнах да се задушавам и вика ми едва ли се е чул много надалеч.Заудрях вратата,опитвайки се да я отворя,като започнах да кашлям и да се задушавам.Постепенно колата беше обгърната от пламъци и тогава осъзнах,че ще умра като майка ми.При този спомен ме заболя ужасно много.Не...не можех да умра,не и така,не и тук!
-Някой да ме измъкне от тук!Помощ!!!
Повторих опита си аз,продължавайки да блъскам вратата надявайки се да се отвори.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:22 pm

Каси влезе в колата и я запали,но тогава от капака започна да излиза дим. Опита се да излезе,но не успя. Видях с периферието си Фей. Божичко,защо го правеше. Изтичах навън още преди някой друг да успее да реагира и се опитах да отворя вратата. Погледите ни се засякоха,тя се задушаваше вътре. Погледнах към капака на колата и издигащия се пламък,като използвах силата си. Огънят леко и бавно ми се подчини и изгасна. Издърпах силно вратата и извадих Каси като я хванах с двете си ръце и я вдигнах във въздуха.
- Спокойно,поеми си въздух.
Отдалечих я няколко крачки от колата.
- Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:29 pm

Подпрях ръцете си на вратата на колата като започнах да кашлям още по-силно,когато видях,че Адам прави опит да ме измъкне от колата.Макар,че до преди малко изобщо не ми хареса какви неща говореше точно в този момент бях ужасно благодарна,че е тук и се почувствах някак спокойна.Опитах се да му покажа с нещо,че колата сама се е заключила,но вместо това видях как докато той беше втренчен в огъня,той постепенно изгасна,а след няколко секунди и вратата се отвори.Преди да се усетя,Адам вече ме беше взел на ръце,отдалечавайки се от колата.Инстинктивно,увих ръцете си около врата му.Поех си въздух и с прилива на кислород се почувствах наистина добре...първоначално.След това усетих гадна болка в главата и отново се закашлях.
-Добре...съм...
Изрекох аз,опитвайки се да звуча убедително.
-Благодаря ти...какво стана?
Погледнах го леко объркано аз.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:33 pm

Заведох я до една пейка наблизо.
- Ето седни.
Оставих я да седне.
- Незнам,вероятно двигателят е дал на късо и колата се е запалила.
Погледнах към кафенето и засякох погледа на Фей. Изгледах я злобно и се обърнах към Каси.
- Искаш ли вода или нещо друго?
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:36 pm

Усмихнах му се като с този поглед исках отново да му благодаря.
-Не...имам предвид...как изчезна огъня?
Погледнах го въпросително докато той погледна на някъде и ме попита дали имам нужда от вода или нещо друго.
-Не,добре съм,наистина.
Кимнах отново и погледнах към колата ми.Е...явно трябваше да си купя нова.Нов град,нов живот...нова кола.
-И съжалявам,че преди малко се държах така,просто...наистина ме изплаши.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:42 pm

- От само себе си.
Отговорих на въпроса и и седнах до нея.
- Няма нищо,не си виновна ти. Аз съм виновен,не трябваше да ти говоря такива неща.
Усмихнах се.
- Вероятно ще ти трябва нова кола. Може би двигателя се е скапал. Ще я погледна.
Отново се усмихнах и погледнах напред.
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:45 pm

Не му повярвах естествено,но сега бях прекалено объркана,за да споря,така че се примирих като добро момиче.
-Да...най-вероятно.
Усмихнах се отново.
Всички ни гледаха странно...какво толкова странно имаше в това,че колата ми се е подпалила?Такива неща не се ли случваха?
-Мисля,че приятелката ти ще се тревожи за теб или...няма да й хареса най-малкото
Засмях се и кимнах към момичето,което се приближаваше към нас.До колкото знам,това трябваше да е гаджето му.

П.П.Аз лягам,до утре (:
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Даяна Мийд
Член на Тайният кръг
Даяна Мийд


Брой мнения : 49
Join date : 10.10.2011
Age : 26
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:49 pm

След училище отидох към кафенето.Както обикновенно.Когато пристигнах видях Адам и Каси на паргинка, а колата на Каси беше в пламъци.Изтичах до тях бързо.
- Хей какво се е случило?!
Попитах объркана аз.
- Защо колата на Каси гори?! Каси ти добре ли си?
Задавах въпрос след въпрос за случилото се.Бях притеснена не исках още от сега Каси да е объркана.
Върнете се в началото Go down
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 9:54 pm

- Колата на Каси се подпали от само себе си.
Погледнах я с погледа ,,Фей го направи." и погледнах към кафенето подсказвайки и. Изправих се и сложих ръката си на талията и.
- Тя е добре или поне така твърди.
Не трябваше да и говоря тези неща. Усложнявах нещата все повече.
Върнете се в началото Go down
Даяна Мийд
Член на Тайният кръг
Даяна Мийд


Брой мнения : 49
Join date : 10.10.2011
Age : 26
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 10:02 pm

Адам каза, че колата на Каси се е подпалила от само себе си.Забелязах, че хвърли поглед към кафенeто.На стъклото стояха Фей и Мелиса .Веднага се досетих, че Фей го е направила.Леко присвих поглед.Ах...Фей защо за бога правиш всичко със зло?!Усетих как Адам сложи ръка на талията ми.Неговите докосвания бяха нещо което никога не исках да загубя.
- Надявам се да е добре!
Усмихнах се мило и погледнах към Каси.Замислих се и реших, че трябва по-късно да намина през дома на Фей и да говоря с нея сериозно!
- Адам моля те закарай Каси до тях.
Усмихнах се и видях как Каси леко тросваше глава отрицателно.
- Няма нищо Каси не се притеснявай.Адам е гаджето ми.
Целунах го, а после тръгнах към нас.
Върнете се в началото Go down
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 10:10 pm

- Каси,няма проблем. Ще те закарам.
Усмихнах се и целунах Даяна. Тя си тръгна и аз погледнах към Каси.
- Е,ще тръгваме ли?
Леко се усмихнах.
- Баба ти ще се притеснява. Обещавам да не ти правя нищо.
Подхилих се и тръгнах към колата.
- Хайде.
Върнете се в началото Go down
Каси Блейк
Admin
Каси Блейк


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeВто Окт 25, 2011 10:51 am

Извърнах леко главата си на една страна докато те се целуваха.Значи правилно бях разбрала Даяна и Адам са гаджета,но...тогава защо изпитвах онова чувство?
-Но...
Опитах се да протестирам,желаейки да не оставам насаме с Адам отново,но и двамата не искаха и да чуят,за това се примирих.
-Е добре,но обещай,че няма да хапеш.
Засмях се,като се опитах да скрия притеснението си и станах от мястото си.Последвах Адам към колата му и се качих в нея.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Мелиса Глейсър
Член на Тайният кръг
Мелиса Глейсър


Брой мнения : 23
Join date : 24.10.2011

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 6:05 pm

-Фей,какво правиш?Спри го!-повиших леко тона си,когато видях,че колата на Каси пламна.Но най-интересното беше,че Фей не успя да го спре.Явно наистина с Каси имахме повече сила.Сила която не можехме да контролираме.
С Фей си взехме нещата и се запътихме към входната врата.Отворихме я и видяхме как Даяна се приближи към Каси и Адам.Е както винаги искаше да помогне.Забързах след Фей.Слязохме на бързо по стълбите и се разделихме след това..
Върнете се в началото Go down
Фей Чембърлейн
Admin
Фей Чембърлейн


Брой мнения : 117
Join date : 10.10.2011
Age : 27
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 7:36 pm

Когато видях,че колата започна да гори се опитах да я изгася,но силите на Каси се свързаха с моите и огъня стана по-голям.
-Не мога!
Разкрещях се.
Адам я спаси.И разбра,че съм била аз като ми хвърли един гневен поглед.Малко след това и Даяна се появи.Изчаках ги да си тръгнах и излезнах от кафенето.Много ясно Мелиса отново ме последва.Малко по-натам се разделихме.
Върнете се в началото Go down
Адам Конант
Член на Тайният кръг
Адам Конант


Брой мнения : 110
Join date : 23.10.2011
Age : 28
Местожителство : Чейс Харбър

Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 6:39 pm

Фей и Мелиса излязоха от кафенето. Не им обърнах много внимание и се качих м колата ми. Каси се каче също и аз запалих колата. Незнаех какво да и кажа и как да се обърна към нея. Чувствах се страшно неловко в този момент. Исках да знам повече за нея и да си говорим,да сме по-близки...но незнаех какво да кажа. Просто карах напред вперен в предното стъкло следейки пътя. Обърнах се към нея и се усмихнах,но после отново върнах погледа си напред. Сякаш стана по-неловко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паркинга       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркинга    Паркинга       I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Паркинга
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Secret Circle rpg :: Чейс Харбър :: Кафене-
Идете на: