The Secret Circle rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Secret Circle rpg


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Домът на Каси
Магазин за дрехи   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:40 pm by Каси Блейк

» Навътре в гората
Магазин за дрехи   I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 1:20 pm by Адам Конант

» Нашите приятели
Магазин за дрехи   I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:47 pm by Каси Блейк

»  Гробището
Магазин за дрехи   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 10:43 am by Clarisse la Rue

» Предложения
Магазин за дрехи   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:18 am by Clarisse la Rue

» Търся си другарче за РП
Магазин за дрехи   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:12 am by Рори-Деан Иванович Петров

» Търся си гадже
Магазин за дрехи   I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 9:09 am by Clarisse la Rue

» Флууд ^^
Магазин за дрехи   I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 6:40 pm by Clarisse la Rue

» Какво ще направите ако се събудите до предишния?
Магазин за дрехи   I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 6:19 pm by Адам Конант

Similar topics
    Изтегли еп.7 "Masked"
    Магазин за дрехи   3938462O
    Top posters
    Каси Блейк
    Магазин за дрехи   I_vote_lcapМагазин за дрехи   I_voting_barМагазин за дрехи   I_vote_rcap 
    Фей Чембърлейн
    Магазин за дрехи   I_vote_lcapМагазин за дрехи   I_voting_barМагазин за дрехи   I_vote_rcap 
    Адам Конант
    Магазин за дрехи   I_vote_lcapМагазин за дрехи   I_voting_barМагазин за дрехи   I_vote_rcap 
    Даяна Мийд
    Магазин за дрехи   I_vote_lcapМагазин за дрехи   I_voting_barМагазин за дрехи   I_vote_rcap 
    Мелиса Глейсър
    Магазин за дрехи   I_vote_lcapМагазин за дрехи   I_voting_barМагазин за дрехи   I_vote_rcap 
    Elena Salvatore ♥
    Магазин за дрехи   I_vote_lcapМагазин за дрехи   I_voting_barМагазин за дрехи   I_vote_rcap 
    Рори-Деан Иванович Петров
    Магазин за дрехи   I_vote_lcapМагазин за дрехи   I_voting_barМагазин за дрехи   I_vote_rcap 
    Kiara. ♫
    Магазин за дрехи   I_vote_lcapМагазин за дрехи   I_voting_barМагазин за дрехи   I_vote_rcap 
    Катрин Пиърс ♥
    Магазин за дрехи   I_vote_lcapМагазин за дрехи   I_voting_barМагазин за дрехи   I_vote_rcap 
    Clarisse la Rue
    Магазин за дрехи   I_vote_lcapМагазин за дрехи   I_voting_barМагазин за дрехи   I_vote_rcap 
    Май 2024
    ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    КалендарКалендар

     

     Магазин за дрехи

    Go down 
    2 posters
    АвторСъобщение
    Фей Чембърлейн
    Admin
    Фей Чембърлейн


    Брой мнения : 117
    Join date : 10.10.2011
    Age : 27
    Местожителство : Чейс Харбър

    Магазин за дрехи   Empty
    ПисанеЗаглавие: Магазин за дрехи    Магазин за дрехи   I_icon_minitimeПон Окт 10, 2011 2:50 pm

    Магазин за дрехи   Ref-trade1
    Върнете се в началото Go down
    Мелиса Глейсър
    Член на Тайният кръг
    Мелиса Глейсър


    Брой мнения : 23
    Join date : 24.10.2011

    Магазин за дрехи   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи    Магазин за дрехи   I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 5:01 pm

    Както винаги където беше Фей,там бях и аз.Тя предложи да отидем в мола,да пазаруваме.Тя не дочака отговора ми и дръгна напред.Аз изтичах след нея и продължихме заедно към мола.Влязохме в първият магазин за дрехи.Фей вече си беше набелязала някой дрехи.
    -Хей,защо не влезеш да ги пробваш?-усмихнах и се аз и погледнах към дрехите който държеше.И не бяха малко.Седнах на едно от диванчетата докато чаках Фей да пробва дрехите.
    Върнете се в началото Go down
    Фей Чембърлейн
    Admin
    Фей Чембърлейн


    Брой мнения : 117
    Join date : 10.10.2011
    Age : 27
    Местожителство : Чейс Харбър

    Магазин за дрехи   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи    Магазин за дрехи   I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 7:19 pm

    След училище реших,че трябва да идем в мола с Мелиса.Без да дочакам отговора й тръгнах.Все пак знам,че където съм аз,там е и тя.Естествено влезнахме още в първия магазин.Само като видях дрехите и започнах да казвам„Не,става,ужас,може би,уникално,твърдо не...“.Мелиса ми даде добра идея да отида ги пробвам.
    -Отивам.
    Бях взела много дрехи за пробване,затова Мел се настани удобно на едно от диванчетата.Започнах да излизам облечена с различни дрехи,но за сега нищо не ми хареса.

    -Това?
    Погледнах я.
    Върнете се в началото Go down
    Мелиса Глейсър
    Член на Тайният кръг
    Мелиса Глейсър


    Брой мнения : 23
    Join date : 24.10.2011

    Магазин за дрехи   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи    Магазин за дрехи   I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 7:24 pm

    Да наистина преоблече много дрехи и доста от тях не бяха по нейният вкус.Но това..е то беше страхотно.А и щеше да и стой добре да носи по светли дрехи.
    -Оу,това е невероятно.Вземи го!-казах аз сериозно и после се усмихнах.Тази рокля и жилетката все едно бяха направени точно като за нея.
    -А и няма да е зле да носиш и по светли дрехи.-Тя направи замислена физиономия и се върна в пробната.Явно имаше още дрехи за пробване.Затова станах и тръгнах да потърся нещо и за мен докато тя преоблече следващите дрехи..
    Върнете се в началото Go down
    Фей Чембърлейн
    Admin
    Фей Чембърлейн


    Брой мнения : 117
    Join date : 10.10.2011
    Age : 27
    Местожителство : Чейс Харбър

    Магазин за дрехи   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи    Магазин за дрехи   I_icon_minitimeПон Окт 24, 2011 7:32 pm

    -И аз така мисля.
    Веднага след тези думи се върнах отново в пробната.Имаше прекалено много още дрехи,но реших да ги посъкратя малко.
    -Хареса ми и това.
    Завъртях се и без да дочакам отговора й казах:
    -Сега е твой ред!
    Настаних се на едно диванче и зачаках.Малко след това Мелиса излезна.Пробва няколко нещо.
    -Ох,айде вече да излизаме.
    Превъртях очи и си платих нещата.
    -Хайде да отидем в някое кафене?
    Отново без да изчакам какво ще ми отговори тръгнах към едно,за което се сетих първо.Знаех,че ще ме последва както винаги.
    Върнете се в началото Go down
    Мелиса Глейсър
    Член на Тайният кръг
    Мелиса Глейсър


    Брой мнения : 23
    Join date : 24.10.2011

    Магазин за дрехи   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи    Магазин за дрехи   I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 5:13 pm

    Ами да приличаше й а и беше точно в неин стил.Но нямаше смисъл да говоря.Тя ме накара да пробвам някой работи.Облякох някой неща но за радост не си харесах нищо,защото Фей мина да си плати нещата и тръгнахме към някое кафене.
    -Фей,къде отиваме?Можеше дами кажеш.-знаех,че нямаше да има полза от това.Все пак аз и бях като кученце,но си заслужаваше да попитам.Все пак понякога получавах някакъв отговор.Но явно днес не беше такъв ден.тя вървеше напред и се наложи да изтичам за да я настигна.
    -За къде бързаш?Има ли нещо?-започнах да я заразпитвам и се опитвах да проследя погледът й.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Магазин за дрехи   Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за дрехи    Магазин за дрехи   I_icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Магазин за дрехи
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Магазин за бижута

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    The Secret Circle rpg :: Чейс Харбър :: Мол-
    Идете на: